Informujemy, że rozmowa kwalifikacyjna nie służy ocenie wiedzy kandydata, lecz poznaniu jego zainteresowań i osobowości.

Pytania zadawane podczas tej rozmowy mogą dotyczyć: literatury, pasji, szkoły, kolegów, miejsca zamieszkania, codziennych zajęć.

O przyjęcie do liceum ogólnokształcącego mogą ubiegać się uczniowie, którzy  Spełniają Podstawowe Wymagania

ISTOTNE   TERMINY

od 17 stycznia

rozmowa wstępna kandydata i rodzica z dyrektorem szkoły

do 20 czerwca

DOKUMENTY  REKRUTACYJNE  do klasy pierwszej należy składać do 20 czerwca 2022 r.

•       w sali nr 5  we wtorki środy w godz. 10:00-15:15 (p. Joanna Sołtysik)

•       u dyrektora szkoły  w czwartki i  piątki w godz. 12:00-14:00 (p. Małgorzata Zarubajko)

27 czerwca

* do godz. 10:00 - ostateczny termin dostarczenia świadectwa ukończenia szkoły podstawowej