Kwalifikacje do eliminacji okręgowych XLVI Olimpiada Geograficzna

Piotr Sołtysik

Kacper Grabsztunowicz

Maksymilian Kaczmarek i Szymon Kucharski (grudzień 2018 r.)

Maks i Szymon wzięli udział w XIV Konkursie Matematycznym KOMA organizowanym przez Uniwersytet Wrocławski. Szymon został laureatem tego konkursu zajmując 8 miejsce spośród 150 uczniów całego Dolnego Śląska.

Julia Zarubajko (grudzień 2018 r.)

Podczas tegorocznego Konkursu „Ojcowie Niepodległej-czy wiem, komu zawdzięczam Wolność?” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenów powiatu głogowskiego i polkowickiego nasza licealistka znalazła się w gronie wyróżnionych. 12 grudnia – w ramach nagrody – pojechała na wycieczkę do Warszawy. Na miejscu okazało się, że Julia została dodatkowo wyróżniona podczas pobytu w Sejmie i otrzymała piękną nagrodę.

Wiktoria Białek (listopad 2018 r.)

Popołudnie pełne emocji a wieczór uwieńczony radością. Podczas XXVI Konkursu Wokalnego Sceny Prezentacji Młodych uczennica naszego Liceum Ogólnokształcącego Wiktoria zakwalifikowała się do Koncertu Finałowego, podczas którego zajęła III miejsce. Jury wysłuchało 45 młodych i zdolnych osób i wśród nagrodzonych znalazła się nasza licealistka. Gratulujemy i życzymy , aby każdy jej występ był ucztą dla widza, którą trudną zapomnieć, bo przecież taki jest cel artysty.

Szymon Kucharski
(listopad 2018 r.)

Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki, ale już wiemy, że uczeń Szymon zajął III miejsce w kraju! MAKS MATEMATYCZNY -to konkurs matematyczny inny niż wszystkie.

Bartosz Karbownik (maj 2019 r.)

W Olsztynie na kortach UW-M odbył się Ogólnopolski Turniej PZT Juniorów (U18) organizowany przez W-MZT w nowej formule grupowo-pucharowej. Nasz licealista zajął III miejsce. Ponad dwie godziny Bartek walczył o miejsce w czołówce.

Szymon Kucharski (maj 2019 r.)

Szymon w swojej kategorii wiekowej zajęli I miejsce w województwie i IX w kraju! Szachmaks jest oryginalną koncepcją konkursu szachowego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs wymaga umiejętności grania w szachy.

Natanael Dubowski, Bartłomiej Graczyk, Bartosz Karbownik, MaksymilianKaczmarek, Szymon Kucharski ( marzec 2019 r.)

Náboj to międzynarodowe zawody matematyczne dla pięcioosobowych drużyn reprezentujących swoją szkołę. Nasza drużyna licealistów podczas tegorocznych zmagań uplasowała się na 165 miejscu na 496 w kategorii junior. Reprezentacja Aslana z dużą przewagą wyprzedziła licealistów z głogowskich szkół. Gratulujemy chłopakom!