20 grudnia 2022

Świątecznie

Magię świąt poczuli dzisiaj wszyscy zebrani w LO Aslana. Uczniowie  wprowadzili nas w uroczysty klimat poprzez grę na saksofonie oraz śpiew kolęd i piosenek świątecznych. Były wiersze i życzenia od przedstawicieli każdej z klas.  Głos zabrała również pani dyrektor Małgorzata Zarubajko, właścicielka szkoły pani Edyta Wierzchowska oraz ze sceny rozbrzmiał piękny głos pani Małgorzaty Ostrowskiej, która zaśpiewała dla zebranych. Na twarzach gościł uśmiech, a po wspólnym spotkaniu licealiści rozeszli się do sal, gdzie czekały na nich smakołyki i upominki.   I chociaż planowaliśmy prędzej pójść dzisiaj do domów, to nikt się nie śpieszył. Długie i radosne rozmowy, otwieranie prezentów i kosztowanie smakołyków wprowadziło wszystkich w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.